تبلیغات
فروشگاه کشتی کج خرید پستی کشتی کج هر پی پی وی 600 تومان - WWE Raw 2009.06.08 Results اخبار راو به تاریخ 8 ژوئن 2009

به فروشگاه كشتی كج خوش امدید.برای خرید پستی سیدی كشتی كج،فروش پستی دی وی دی کشتی کج-مسابقات هفتگی كشتی كج،تی شرت كشتی كج،فروش پستی دی وی دی کشتی کج خرید پستی تی شرت پوستر كشتی كج،خرید اینترنتی سی دی کامل لیگ کشتی کج هوم ویدئوی كشتی كج،كمربند كشتی كج،عروسكهای كشتی كج كاران و رینگ كشتی كج با شماره های زیر تماس برقرار كنید.

جهت خرید مسابقات كشتی كج با شماره های
Tel 1: 0936 617 1752
Tel 2: 0919 327 2258
تماس بگیرید
پاسخگوی تماس شما: منصور عسگری
شماره حساب: SH: 0206121947009 سپهر صادرات دارنده
حساب: منصور عسگری
شماره انتقال وجه: SH: 6037691067792341

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

WWE Raw 2009.06.08 Results اخبار راو به تاریخ 8 ژوئن 2009

WWE Raw 2009.06.08 Results اخبار راو به تاریخ 8 ژوئن 2009

نام رویداد: راو

تاریخ برگزاری: 8 ژوئن 2009

محل برگزاری: لافایته ، لوئیزانا

 عكس های  راء به تاریخ o2009.06.08(شامل 133 قطعه عكس) :: لینك دانلود | حجم: MB 9,94

 

پرومویی از رقابت استیل كیج مچ در اكستریم رولز و قهرمانی باتیستا پخش میشه.

آهنگ قهرمان جدید WWE نواخته میشه و باتیستا در حالی كه كمربند WWE رو به روی شونه اش داره به سمت رینگ میره. باتیستا میكروفن به دست به داخل رینگ میره در حالی كه لبخندی رو به لب داره. موزیك قطع میشه و تماشاگران فریاد باتیستا باتیستا رو یر دادن. باتیستا شروع به صحبت میكنه: من دیشب رندی اورتن جهنمی رو شكست دادم و برای پنجمین بار قهرمانی جهان رو بدست آوردم. من میدونستم كه قهرمان 16 باره جهان(ریك فلیر) داره منو نگاه میكنه و به خاطر اون این كار رو انجام دادم. ریك، من تو رو دوست دارم. من این كار رو برای تو انجام دادم... برای خودم... برای همه شما(تماشاگران)... برای همه شما كه تو خونه نشستید و برای همه كسانی كه از رندی اورتن متنفر هستند و از اون خسته شدند. این تازه اولش هست. اورتن به كسان زیادی آسیب زده و من همین كارو با خودش میكنم. این شروع كار هست و من دوست دارم تا بهتون بگم كه میخوام غرور رندی رو از بین ببرم كه در این لحظه آهنگ رندی اورتن زده میشه و او به قسمت ورودی میاد و آرام آرام به سمت رینگ میره. باتیستا در رینگ خودش رو آماده نبرد میكنه و رندی تردید داره كه به داخل رینگ بره یا نه. باتیستا به رندی نگاه میكنه و از او میخواد كه به رینگ بره و در این لحظه لگسی از پشت سر(صندلی در دست) به رینگ میرن و  اورتن هم به داخل رینگ میره. باتیستا هر سه نفر رو میزنه و میخواد به رندی باتیستا بمب بزنه كه كودی رودز با صندلی ضربه ای به بازوی چپ باتیستا میزنه و سه نفری شروع میكنن به زدن باتیستا و مدام روی بازوی آسیب دیده او كار میكنن ورندی دست باتیستا رو لای صندلی میزاره و با پای خودش چندین ضربه به صندلی میزنه و باتیستا به شدت درد میكشه. رندی كمربند باتیستا رو بر میداره و به سمت ورودی میره و مراقبها به رینگ میان. باتیستا رو به روی برانكارد میزارن و اونو به بیرون انتقال میدن و باتیستا میگه: نمیتونم بازوی خودم رو حس كنم و مراقبها هم میگن به نظر بازوش شكسته. باتیستا رو به داخل امبولانس میزارن و آمبولانس اونجا رو ترك میكنه.

 عكسهای این رویداد (شامل 19 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

مسابقه اول :: كوفی كینگستن در برابر ویلیام ریگال

ابتدا كوفی وارد میشه و سپس نوبت ریگال هست.ریگال قبل لز اینكه به رینگ بیاد میكروفنی میگیره و میگه: در این زمان تنها چیزی كه شما كم داشتید یك قهرمان جامائیكایی برای كمیربند ایالات متحده بود. من معتقدم كه این كمربند یك قهرمان لایق میخواد و من ناجی شما خواهم بود. زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد. در همون ابتدا ریگال یك كاور ناموفق داره. ك.فی با دبل لگ دراپ كاور میكنه اما او هم در شماره دومتوقف میشه. حالا كینگستن میره برای اجرای فینیشرش و با زدن تروبل این پارادیس كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كوفی كینگستن

 عكسهای این مسابقه (شامل 11 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

در بك استیج لگسی دارن در مورد شكستن دست باتیستا با رندی صحبت میكنن كه جوش متیوز به اونجا میره تا با رندی مصاحبه كنه. رندی به دوربین نگاه میكنه و میگه: تنها چیزی كه لازمه تا دیگران بدونن اینه كه باتیستا سقوط كرد. او ناكار شد. من اونو بیرون كردم. به من گوش میكنی؟ من یك ریمچ دارم. یا اون امشب برمیگرده و مثل یك مرد با من مبارزه میكنه یا اینكه ضررشو میبینه و من كمربند رو میبرم و به حقم میرسم. پایان امشب من دبلیو دبلیو ای چمپین خواهم شد. میتونی بری از ویكی گررو بپرسی، من قهرمان خواهم شد.

 

مسابقه دوم :: ماریس © در برابر كلی كلی , دیواس چمپینشیپ مچ

ابتدا كلی كلی و سپس ماریس وارد میشن. پیش از شروع مسابقه آهنگ میكی جیمز زده میشه و او به كنار گزارشگران میره. فورآرم و كیك از كلی و ماریس میخواد كلی رو به بیرون  از رینگ بندازه كه كلی مقاومت میكنه و حالا هر دو به همدیگه كلوزلاین میزنن. بك بریكر از ماریس و كاور یك دو ... . سانست فلیپ از كلی و كاور یك دو حالا اینبار كراس بادی و رانا رو اجرا میكنه و كاور یك دو ... . كیك از كلی و ماریس رو به گوشه رینگ میبره اما ماریس اونو به روی ترنباكل میزاره و دی دی تی میزنه و كاوز یك دو سه.

برنده مسابقه: ماریس

 عكسهای این مسابقه (شامل 13 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

بعد از مسابقه ماریس به كلی حمله میكنه و میكی جیمز به رینگ میاد و ماریس هم سریعا رینگ رو ترك میكنه.

پرومویی از راو هفته آینده كه به صورت مخصوص و سه ساعته برگزار خواهد شد پخش میشه و اعلام میشه كه سوپراستاران هر سه برند در این شو حضور دارن سه مسابقه بر سر كمربندهای WWE , WHC , ECW برگزار خواهد شد.

جوش متیوز رو در بك استیج میبینیم كه میهمان خودش یعنی منیجر راو رو معرفی میكنه و ویكی شروع به صحبت میكنه:"بله، رندی اورتن سزاوار یك ریمچ هست و این مسابقه امشب خواهد بود. اگر باتیستا برگرده داور زنگ مسابقه رو به صدا در میاره و مسابقه امشب به انجام خواهد رسید اما اگر باتیستا برنگرده و جواب نده داور تا شماره 10 خواهد شمرد و بعد از شماره 10 باتیستا كمربندشو میبازه. صحبتهام رو در این مورد انجام دادم. اما امشب یك خبر ویژه دارم كه چهره راو رو دگرگون میكنه....

ماریس در حال صحبت كردن به فرانسوی هست كه میز بهش اضافه میشه. میز میگه: وقتی فرانسوی صحیت میكنی خیلی س ك س ی هستی و بعد ماریس میگه: من نیازی به فرانسوی صحبت كردن ندارم. خودم میدونم كه خیلی جذاب هستم. ببین میز، من هیچ وقت ندیدم كه تو جان سینا رو شكست بدی و تا زمانیكه نتونی این كارو انجام بدی بین ما هیچ رابطه ای نخواهد بود. میز میگه: مسابقه امشب رو نگاه كن و اونوقت به من افتخار میكنی.

 

مسابقه سوم :: سانتینو مارلا، فستوس و گلداست (به همراه هورنسواگل) در برابر

                                                                                                برایان كندریك، جیمی نوبل و چاوو گررو

زنگ آغاز مسابقه به صدا در میاد و فستوس به سمت تیم مقابل حمله میكنه و آرم بار از فستوس به برایان كندریك و با سانتینو تگ میشه. لگ سوئیپ از سانتینا و گلداست به رینگ میاد. گلداست كلوزلاین و پانچ میزنه. نوبل قصد داره دخالت كنه اما داور اجازه نمیده. حالا چاوو تگ میشه و به رینگ میاد و به كلداست پانچ میزنه. چاوو حواس داور رو پرت میكنه و نوبل و كندریك گلداست رو میزنند. چاوو با نوبل تگ میشه و نوبل ضربه ای با زانو به پشت گلداست و سپس لگ دراپ میزنه. فورآرم از نوبل و میره تا كراس فیس رو اجرا كنه. نوبل ضربه ای به فستوس كه در كنار ریمگ هست میزنه اما سانتینو با یك پانچ جوابشو میده. اتمیك دراپ و بك بادی دراپ از گلداست. سانتینو تگ میشه و به نوبل پانچ میزنه و حالا اس تی او رو اجرا میكنه. در اون سمت فستوس هم چاوو و كندریك رو به سمت بیرون از رینگ دنبال میكنه. نوبل داره روی سانتینو كار میكنه و در اون سمت كندریك، هورنسواگل رو به داخل رینگ میندازه. هورنسواگل پای نوبل رو لگد میكنه و از داخل رینگ به روی كندریك (كه بیرون از رینگ هست) میپره. در داخل رینگ هم سانتینو رول آپ میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: سانتینو مارلا، گلداست و فستوس

 عكسهای این مسابقه (شامل 13 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

سینا رو میبینیم كه داره به سمت ورودی میاد.

كامرشال.

مسابقه چهارم :: جان سینا در برابر د میز

ابتدا آهنگ میز زده میشه و او به داخل رینگ میره و شروع به صحبت میكنه: شما میتونید احساس منو درك كنید؟ یك نفس عمیق میكشه و ادامه میده: امشب شبیه كه همه شما منتظر اون بودید. امشب، من به صورت تك به تك در برابر جان سینا قرار میگیرم. من هر هفته و هر هفته به رینگ میومدم اما سینا چه كار كرد؟ مشخصه كه هیچی و تماشاگران فریاد سینا ، سینا رو سر میدن. میز در جواب این حركت تماشاگران میگه: خیلی بامزه هست، شما فكر میكنید اینكه من تا حالا در مقابل سینا شكست نخوردم دروغه؟ شما خیلی احساساتی هستید اما امشب سینا هیچ بهونه ای نداره و مصدوم نیست. تنها چیزی كه میتونه جلوی 7-0 شدن ركورد من رو بگیره اینه كه برترین ورزشكار جهان بیاد و جلوی منو بگیره. پسر بچه های 13 ساله و دخترای نوجوان(خطاب به تماشاچی ها) قهرمان شما ممكنه كه تیم آلن نباشه اما خانمها و آقایون شاید تو طول زمان بتونه خودش رو به اون نزدیك كنه. در این لحظه تماشاگران دوباره فریاد سینا ، سینا رو سر میدن. آهنگ جان سینا زده میشه و سینا به رینگ میره و تیشرت خودش رو از تنش در میاره تا مسابقه آغاز بشه كه اهنگ بیگ شو نواخته میشه. شو به كنار رینگ میاد و سینا نگاهی بهش میندازه. تماشگران به سینا میگن كه به شو اتیتیود اجاسمنت بزن. سینا به میز بیگ بوت میزنه و اونو به بیرون از رینگ میندازه و از اون سمت هم بیگ شو به داخل رینگ میاد و سینا اونو به روی دوشش بلند میكنه تا اتیتیو اجاسمنت بزنه اما شو البو میزنه و كنر میكنه و حالا چوكسلم از بیگ شو و كامل كلاچ رو اجرا میكنه. تماشاگران سینا رو تشویق میكنن تا لاك رو بشكونه. میز به رینگ میاد و با صندلی چندین ضربه به بیگ شو میزنه و بالای سر سینا میره و بهش میگه: سینا من بهت گفتم كه در بابر من هیچی نیستی. شو از جاش بلند میشه و میز سریع رینگ رو ترك میكنه. میز به سمت ورودی میره و بیگ شو از داخل رینگ بهش نگاه میكنه. میز در قسمت ورودی و در حالی كه صندلی در دستش هست، دست خودش رو به نشانه برد بالا میگیره.

 عكسهای این مسابقه (شامل 17 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

مسابقه پنجم :: ام وی پی در برابر مت هاردی

آههنگ ام وی پی زده میشه و به رینگ میره. ام وی پی میگه: هر طور شده باید برای هفته بعد یك تایتل شات بگیرم و امشب هم هیچ شكی وجود نداره كه مت هاردی رو شكست خواهم داد. آهنگ مت زده میشه و او به داخل رینگ میره. مت ، ام وی پی رو به بالای طنابها میزاره و ضربه میزنه و كاور یك دو .... . در هنگام بازی مت سعی میكنه تا چندین بار از گچ دستش استفاده كنه. بلین موو از ام وی پی و كاور یك دو .... . مت ام وی پی رو به گوشه رینگ میبره و قصد داره تا با دست گچ گیری شدش پانچ بزنه اما ام وی پی دست مت رو به گوشه رینگ میكوبه و به روی دست مصدوم مت كار میكنه و حالا پلی میكر رو اجرا میكنه و كاور یك دو سه.

برنده مسابقه: ام وی پی

 عكسهای این مسابقه (شامل 13 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

پرومویی از رقابت وورلد هویویت چمپینشیپ در اكستریم رولز پخش میشه.

لیلیان گارسیا منیجر راو رو معرفی میكنه و ویكی گررو بدون اینكه آهنگش پخش بشه به داخل رینگ میره. تماشاگران سر و صدای زیادی رو راه انداختن و ویكی چندین بار جمله معروف Excuse Me رو میگه. من میدونم كه خیلی از شماها ناراحت هستید كه من با ریمچ رندی اورتن برای امشب موافقت كردم اما میخوام كمی صادق باشم. چیزی كه از دیشب تو ذهن من هست ممكنه شمارو خیلی خوشحال كنه. من در مسابقه هاگ پن مچ بودم و تمام سرو بدنم تو گل و لجن فرو رفته بود. من تو زندگیم تا حالا اینقدر تحقیر نشده بودم. من از یك یك شماها انتظار داشتم كه به خاطر اتفاقات دیشب با من همدردی كنید اما حالا میبینم كه همه شما دارید به من میخندید. همه شما مردم تلفن و دوربین عكاسی دارید و به مردم میگید كه به این بانوی خوك مانند نگاه كنند. من پیش شما خیلی شرمنده شدم. نجابتتون كجا رفته؟ و احترامتون كجاست؟ و شروع به گریه میكنه و گریه كنان میگه: میدونید، من واقعا.... من فقط...  من خسته شدم. شما فكر میكنید باتیستا با وضعیتی كه داره میتونه مسابقه بده؟ مسابقه امشب برقرار خواهد بود. من از هر یك از شماها كه به من خندیدید متنفرم و هر هفته من رو مسخره كردید. من تصمیم گرفتم كه از سمت جنرال منیجری راو استعفا بدم و در این لحظه تماشاگران به شدت خوشحال میشن و در همین حال ویكی میگه: من كم آوردم... من كم آوردم و سرو صدای زیادی بین تماشاگرا هست كه دارن خوشحالی میكنن و در این لحظه آهنگ اج زده میشه. اج به رینگ میره و میكروفن رو میگیره و شروع به صحبت میكنه: ویكی، من دیشب وقتی كلم داغ بود حرفایی زدم، چیزهایی كه من نباید می گفتم. بنابراین من امشب اومدم اینجا تا همه چیز رو درست كنم. من میخوام عذر خواهی كنم و ویكی لبخندی میزنه و سرشو به نشانه رضایت تكون میده. اج ادامه میده: ببین، من الان به این نتیجه رسیدم كه نیازی به عذرخواهی نیست و من نیازی به ادامه ی این ازدواج ندارم. میدونی چی میخوام بگم؟ آسمان آبیه، زمین سیزه و من به خاطر قدرتی كه داشتی باهات ازدواج كردم و دیگه تو این قدرت رو نداری و كم اوردی. تو الان بی ارزش هستی. ویكی میگه: تو نمیدونی داری چی میگی و اج میگه: جدا ویكی! به من نگاه كن،موهای بلوند منو ببین. من شبیه یك ستاره سینما میمونم. تو فكر میكنی این مردم واقعا تو این فكرند كه من میتونم یك حیوون رو دوست داشته باشم؟ با من موافق نیستی؟ هر كسی با این قضیه موافقه. هر وقت كه من تو رو میبوسیدم سریع میرفتم توالت و بالا میاوردم. ما به طور واقعی با هم ازدواج نكردیم. من خوشحال بودم واسه روزهایی كه تو جایگاه خوبی تو WWE داشتی و دلیل ازدواج همین بود. من میخوام طلاق بگیرم. ویكی جیغ بلندی میكشه و گریه میكنه و موهای خودش رو میكشه و اج رینگ رو ترك میكنه و تماشاگران سرود خداحافظی رو برای ویكی میخونن: Na..na..na..na hey hey hey Goodbye!!.

 عكسهای این رویداد (شامل 10 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

كامرشال.

در بك استیج جوش متیوز رو میبینیم كه مصاحبه ای رو با سینا ترتیب دادهو در مورد اتفاقات امشب ازش سوال میكنه و سینا میگه: من بدتر از این هم شدم. دقیقا یادم نیست چه اتفاقی افتاد و سپس در مورد میز و بیگ شو صحبت میكنه: میز میگه كه او یك آدم با هیبت و ترسناكه و هی میز من به تو قول میدم كه در آینده ای نه چندان دور ما با هم فیس تو فیس میشیم و دوست دارم اون موقع ببینم كه چه هیبتی داری.

 

مسابقه ششم ::  كارلیتو و پریمو در برابر كودی رودز و تد دیبیاسی

مسابقه بین پریمو و كودی شروع میشه. بعد از چند ضربه پریمو با كارلیعتو تگ میشه و كارلیتو به رینگ میاد و چند پانچ میزنه. فیس باستر و كلوزلای از كارلیتو و كاور میكنه یك دو ... . چیپ شات از ذیبیاسی و حالا با كودی تگ میشه و به رینگ میاد و كاور یك دو ... . دیبیاسی میخواد به كارلیتو چوك اوت بزنه و رودز هم از بیرون بهش كمك میكنه و لو بلو از كارلیتو و دیبیاسی با كودی تگ میشه و كودی به رینگ میاد و كاور اما پریمو میاد و پین رو میشكنه. حالا كارلیتو بازی رو در دست میگیره و به دیبیاسی پانچ میزنه و دیبیاسی جوابشو میده و دارو بهش تذكر میده و رودز كیك میزنه و كامل كلاچ رو اجرا میكنه. كارلیتو قفل رو میشكونه و حالا هر دو تیم همزمان با هم تگ میشن و پریمو و دیبیاسی به رینگ میان. فلایینگ بك البو از پریمو و به دنبال اون كلوزلاین و دراپ كیك میزنه. پریمو قصد داره تا كراس بادی رو اجرا كنه اما رودز دخالت میكنه و دیبیاسی رول آپ میكنه یك دو ... . پریمو بك الو میزنه و در حالی كه داور حواسش نیست كودی از روی طنابها پریمو رو به رینگ میندازه و دیبیاسی دریم استریت رو میزنه و كاور میكنه یك دو سه.

برنده مسابقه: كودی رودز و تد دیبیاسی

 عكسهای این مسابقه (شامل 16 قطعه عكس) :: لینك دانلود

 

رندی رو میبینیم كه داره به سمت ورودی میاد.

كامرشال.

مسابقه هفتم :: رندی اورتن در برابر باتیستا , دبلیو دبلیو ای چمپینشیپ مچ

آهنگ رندی زده میشه و او به داخل رینگ میذره و در كنار كودی رودز و تد دیبیاسی كه هنوز در رینگ هستند قرار میگیره. رندی میگه: امیدوارم باتیستا اتفاق امشب رو بهانه نكنه كه به رینگ نیاد. برای اونهایی كه ندیدن و نمیدونن چه اتفاقی افتاده یك بار دیگه تصاویر ابتدای شو رو پخش كنید.... تصاویر حمله لگسی به باتیستا پخش میشه و به رینگ برمیگردیم و در حالیكه رندی داره به مانیتور نگاه میكنه میگه: اجازه بدید صحبتهایی كه ویكی در آغاز شو گفت قبل از اینكه استعفا بده رو یادآوری كنم. من امشب یك ریمچ دریافت كردم و اگر باتیستا نتونه تا شماره 10 به داخل رینگ بیاد كمربند WWE واسه من میشه. اورتن پای خودش رو روی طنابها میزاره و به قسمت ورودی نگاه میكنه. تماشاگرا فریاد باتیستا باتیستا رو سر دادن و اونو تشویق میكنند. لیلیلان گارسیا قهرمان رو معرفی میكنه و آهنگ باتیستا زده میشه. آهنگ قطع میشه اما باتیستا وارد نمیشه و رندی به داور میگه تا شمارش رو شروع كنه. داور شمارش رو آغاز میكنه یك دو سه ...... هشت كه در این لحظه دوربین آمبولانسی رو در قسمت ورودی ورزشگاه نشون میده و داور شمارش رو قطع میكنه و اعلام میكنه كه باتیستا برگشته. دوربین به سمت آمبولانس میره. دوربین چهره ی رندی رو نشون میده و تماشاگران باتیستا باتیستا مسگن. اورتن خودش رو اماده مبارزه كرده كه دوربین چهره ی تریپل اچ رو نشون میده. تریپل اچ از آمبولانس پیاده میشه و پتك خودش رو هم در دست داره. كودی و تد هر كدوم یك صندلی برمیدارن و به سمت ورودی میرن. تماشاگران از بازگشت تریپل اچ خوشحال هستند. آهنگ تریپل اچ زده میشه و او در قسمت ورودی حضور داره. ابتدا كودی با صندلی به سمتش حمله میكنه اما تریپل اچ ضربه ای با پتك بهش میزنه و حالا نوبت دیبیاسی هست كه با ضربه ی پتك نقش زمین میشه. تریپل به رندی كه در رینگ هست نگاه میكنه و پتك رو بالا میبره و اونو به زمین میندازه. تریپل تیشرتش رو از تنش در میاره و به رینگ میره. رندی به سمت تریپل حكله میكنه و چند پانچ بهش میزنه اما تریپل اونو به گوشه رینگ میندازه و چندین و چند پانچ بهش میزنه و رندی به بیرون از رینگ میره و تریپل اچ به دنبال اون. تریپل چند ضربه دیگه به رندی میزنه و رندی البو میزنه و یك صندلی بمیداره اما تریپل جلوش رو میگیره. تریسر رندی رو به میز گزارشگران میكوبه و با مانیتور قصد داره تا به سر رندی بكوبه اما رندی بلاك میكنه و كیك میزنه. رندی به داخل تماشاگران میره و تریپل اچ هم به دنبال او. تریپل از پشت به رندی میرسه و چندین پانچ بهش میزنه و كتك زنان اونو به محوطه ی رینگ برمیگردونه. رندی سریع میره و یك صندلی بر میداره و به داخل رینگ میره. تریپل اچ نگاهی به رندی میندازه و به داخل رینگ میره. رندی به سمت تریپل حمله میكنه تا با صندلی اونو بزنه اما تریپل بلاك میكنه و اسپاین باستر میزنه.كودی و تد دیبیاسی در قسمت ورودی روی زمین افتادند. تریپل با صندلی چندین ضربه به پشت و پای رندی ضربه میزنه و رندی به شدت درد میكشه. تریپل پای خودش رو روی سر رندی میزاره و با صندلی محكم به گردن رندی میكوبه. تماشاگران حالا خواهان زدن پدیگری هستند. تریپل، رندی رو بلند میكنه و به روی صندلی بهش پدیگری میزنه. آهنگ تریپل اچ نواخته میشه و تریپل نگاهی به تماشاگران میندازه و بالای سر رندی فیگورهای مخصوص به خودش رو میگیره.

 عكسهای این رویداد (شامل 21 قطعه عكس) :: لینك دانلود

--------------------------------------------------

- اما سه مسابقه ی چمپینشیپ مچ مشخص شده برای راو هفته ی آینده:

(Randy Orton vs. Triple H vs. Bigshow vs. John Cena (WWE Championship Match

(Tommy Dreamer © vs. Christian (ECW Championship Match

(CM Punk © vs. Edge (World Heavyweight Championship Match

منبع:Brockwwe.info

 
 
شماره حساب جهت پرداخت وجه:

انتقال وجه

شماره حساب

نوع حساب

SH: 6037691067792341

SH: 0206121947009

سپهر صادرات

   
صاحب حساب : منصور عسگری
 
برای خرید پستی مسابقات كشتی كج با شمارههای زیر تماس بگیرید: 

tel1: 0936 617 17 52

  tel2:0919 327 22 58

پاسخگوی تماس شما: منصور عسگری

خرید كشتی كج-فروش پستی کشتی کج دانلود اسان اهنگ کشتی کج کاران اسمک دان 2009 دانلود فیلم کشتی کج خرید بازی کامپیوتری کشتی کج دانلود بازی كشتی كج. دانلود بازی کامپیوتری کشتی کج. دانلود بازی کشتی کج. جف هاردی. خرید بازی کشتی کج 2008. خرید بازی كشتی كج. بیوگرافی باتیستا. تم كشتی كج سی دی کشتی کج کاران خرید پستی بازی باتیستا با اندرتیكر فروش دی وی دی کشتی کج زنان  دانلود بازیهای جان سینا فروش فیلم مسابقات یو اف سی فروش سی دی های کشتی کج کشتی کج فیلم سی دی كشتی كج-سفارش كشتی كج-خرید كشتی كج کشتی کج زنان عکس کشتی کج دانلود کشتی کج زنان دانلود مسابقات کشتی کج فروش کشتی کج فیلم کشتی کج زنان دانلود اهنگ کشتی کج خرید دی وی دی کشتی کج دانلود كلیپ كشتی كج زنان خرید پستی كشتی كج-مسابقات اندر تیكر-جدیدترین خرید پستی سیدی كشتی كج،دانلود آهنگ ورودی دانلود آهنگ کشتی کج کاران mp3 دانلود كشتی كج فروش کمربند کشتی کج مسابقات آندرتیکر و استون کلد کشتی کج خرید اینترنتی سی دی کشتی کج بازی کشتی کج اندرتیکر و باتیستا فروش پستی دی وی دی کشتی کج شبکه های کشتی کج. کشتی کج با تیستا. بازی کامپیوتری کشتی کج ... دانلود بازی كشتی كج. ارزانترین فروشگاه کشتی کج. فروش cd و dvd کشتی کج با ارزانترین قیمت خرید سی دی پخش برنامه ی كشتی كج در اینترنت دانلود دانلود بازی کامپیوتری کشتی کج. دانلود بازی کشتی کج-عکس کشتی کج کارهای ایرانی مسابقات کشتی کج خرید مسابقات هفتگی كشتی كج،خرید سی دی کشتی کچ تحویل در منزل تی شرت كشتی كج،پوستر كشتی كج،هوم ویدئوی كشتی كج،كمربند كشتی كج،عروسكهای كشتی كج كاران و رینگ كشتی كج خرید سی دی كشتی كج-فروش تیشرت جان سینا کشتی کج بصورت پستی عکس-یک عالمه عکس-عکس های باور نکردنی-عکسهای خنده دار-عکسهای ورزشی -عکسهای مینا -عکس طوطی-عکس حیوان خانگی خرید دی وی دی كشتی كج-دانلود مسابقه ی تریپل اچ و رندی اورتون و جان سینا خرید پستی كشتی كج-كلیپ كشتی كج - خرید كشتی كج-عکس های کشتی کج گروه dx-سی دی كشتی كج-سفارش كشتی كج-خرید پستی كشتی كج-مسابقات اندر تیكر- جدیدترین اخبار كشتی كج-مسابقات باتیستا-عكسهای جان سینا-جدیدترین اخبار سایت -پوستر تمام پی پی وی های کشتی کج از قدیم تا جدید-برای خرید بازی کشتی کج SmacdownVSRAWروی خرید پستی کلیک کنید (1DVD) ... آهنگ های راک · گریت کالی در برابر ترییپل اچ · اخبارSmack Down · عکس های شان مایکل -"دانلود کشتی کج استون کلد-دانلود كشتی كج. فروشگاه كشتی كج. همه چیز از كشتی كج. مسابقات كشتی كج. ... عكس اندرتیكر عكس ری مستریو رندی اورتون استون كلد ادج جان سینا راك باتیستا هوگان -اخبار کشتی کج-عکسهای کشتی کج-دانلود کشتی - اخبار کشتی کج-عکسهای کشتی کج-دانلود کشتی. ... استون کلد تریپل اچ باتیستا مت هاردی جف هاردی شاون مایکلز ری میستریو-دانلود كشتی كج. فروشگاه كشتی كج. همه چیز از كشتی كج. مسابقات كشتی كج. كشتی كج. بت فونیكس-گلچین حرفه ای مسابقات استون کلد قیمت عکس گلدبرگ عکس براک لسنر - عکس بیگ شو - عکس ری مستریو - عکس راک - عکس استون کلد- ... تیشرت کشتی کج - تیشرت ورزشی - مسابقات رزمی - دانلود گل - دانلود مسابقه-دانلود بهترین مسابقات کشتی کچ-تیشرت کشتی کج - تیشرت ورزشی - مسابقات رزمی - دانلود گل - دانلود مسابقه ... -حضور آندرتیکر و کورت آنگل و جی بی ال و آستون کلد استیو آستن-اخبار و دانلود کشتی کج ایران و جهان - بیوگرافی -اخبار و دانلود کشتی کج ایران و جهان - بیوگرافی- خرید مجموعه ی بهترین مسابقات آندرتیكر-عکس شرت زنان-دانلود مسابقه کشتی کج the rock با kane با کیفیت HD DVD- عکس کشتی کج-خرید مجموعه ی بهترین مسابقات آندرتیكر-فروش دی وی دی کشتی کج-فروش ارزان سیدی کشتی کج-فروش فیلم کشتی کج.خرید بازی کشتی کج 2009.مسابقه باتیستا.مسابقه اندر تیکر.دانلود کشتی کج.خرید اینترنتی کشتی کج.فروش پستی سیدی کشتی کج.خرید دی وی دی کشتی کج.فروش ارزان کشتی کج.فروش اینترنتی سیدی کشتی کج.  خرید پستی سیدی كشتی كج،فروش پستی دی وی دی کشتی کج-مسابقات هفتگی كشتی كج،تی شرت كشتی دانلود كشتی كج فروش کمربند کشتی کج مسابقات آندرتیکر و استون کلد کشتی کج خرید اینترنتی سی دی کشتی کج بازی کشتی کج اندرتیکر و باتیستا فروش پستی دی وی دی کشتی کج شبکه های کشتی کج. کشتی کج با تیستا. بازی کامپیوتری کشتی کج ... دانلود بازی كشتی كج. ارزانترین فروشگاه کشتی کج. فروش cd و dvd کشتی کج با ارزانترین قیمت خرید سی دی پخش برنامه ی كشتی كج در اینترنت دانلود دانلود بازی کامپیوتری کشتی کج. دانلود بازی کشتی کج-عکس کشتی کج کارهای ایرانی مسابقات کشتی کج خرید مسابقات هفتگی كشتی كج،خرید سی دی کشتی کچ تحویل در منزل تی شرت كشتی كج،پوستر كشتی كج،هوم ویدئوی كشتی كج،كمربند كشتی كج،عروسكهای كشتی كج كاران و رینگ كشتی كج خرید سی دی كشتی كج-فروش تیشرت جان سینا کشتی کج بصورت پستی عکس-یک عالمه عکس-عکس های باور نکردنی-عکسهای خنده دار-عکسهای ورزشی -عکسهای مینا -عکس طوطی-عکس حیوان خانگی خرید دی وی دی كشتی كج-دانلود مسابقه ی تریپل اچ و رندی اورتون و جان سینا خرید پستی كشتی كج-كلیپ كشتی كج - خرید كشتی كج-عکس های کشتی کج گروه dx-سی دی كشتی كج-سفارش كشتی كج-خرید پستی كشتی كج-مسابقات اندر تیكر- جدیدترین اخبار كشتی كج-مسابقات باتیستا-عكسهای جان سینا-جدیدترین اخبار سایت -پوستر تمام پی پی وی های کشتی کج از قدیم تا جدید-برای خرید بازی کشتی کج SmacdownVSRAWروی خرید پستی کلیک کنید (1DVD) ... آهنگ های راک · گریت کالی در برابر ترییپل اچ · اخبارSmack Down · عکس های شان مایکل -"دانلود کشتی کج استون کلد-دانلود كشتی كج. فروشگاه كشتی كج. همه چیز از كشتی كج. مسابقات كشتی كج. ... عكس اندرتیكر عكس ری مستریو رندی اورتون استون كلد ادج جان سینا راك باتیستا هوگان -اخبار کشتی کج-عکسهای کشتی کج-دانلود کشتی - اخبار کشتی کج-عکسهای کشتی کج-دانلود کشتی. ... استون کلد تریپل اچ باتیستا مت هاردی جف هاردی شاون مایکلز ری میستریو-دانلود كشتی كج. فروشگاه كشتی كج. همه چیز از كشتی كج. مسابقات كشتی كج. كشتی كج. بت فونیكس-گلچین حرفه ای مسابقات استون کلد قیمت عکس گلدبرگ عکس براک لسنر - عکس بیگ شو - عکس ری مستریو - عکس راک - عکس استون کلد- ... تیشرت کشتی کج - تیشرت ورزشی - مسابقات رزمی - دانلود گل - دانلود مسابقه-دانلود بهترین مسابقات کشتی کچ-تیشرت کشتی کج - تیشرت ورزشی - مسابقات رزمی - دانلود گل - دانلود مسابقه ... -حضور آندرتیکر و کورت آنگل و جی بی ال و آستون کلد استیو آستن-اخبار و دانلود کشتی کج ایران و جهان - بیوگرافی -اخبار و دانلود کشتی کج ایران و جهان - بیوگرافی- خرید مجموعه ی بهترین مسابقات آندرتیكر-عکس شرت زنان-دانلود مسابقه کشتی کج the rock با kane با کیفیت HD DVD- عکس کشتی کج-خرید مجموعه ی بهترین مسابقات آندرتیكر-فروش دی وی دی کشتی کج-فروش ارزان سیدی کشتی کج-فروش فیلم کشتی کج.خرید بازی کشتی کج 2009.مسابقه باتیستا.مسابقه اندر تیکر.دانلود کشتی کج.خرید اینترنتی کشتی کج.فروش پستی سیدی کشتی کج.خرید دی وی دی کشتی کج.فروش ارزان کشتی کج.فروش اینترنتی سیدی کشتی کج.بزرگترین فروشگاه كشتی كج در ایران هم از نظر قیمت و هم از نظر كیفیت.كلیه مسابقات كشتی كج از سال 1985 بطور كامل در ارشیو فروشگاه موجود میباشد.ارشیو مسابقات هفتگی كشتی كج نیز در حال كامل شدن میباشد.خرید سی دی كشتی كج-فروش تیشرت جان سینا کشتی کج بصورت پستی عکس-یک عالمه عکس-عکس های باور نکردنی-عکسهای خنده دار-عکسهای ورزشی -عکسهای كشتی كج كاران خرید دی وی دی كشتی كج-دانلود مسابقه ی تریپل اچ و رندی اورتون و جان سینا خرید پستی كشتی كج-كلیپ كشتی كج - خرید كشتی كج-عکس های کشتی کج گروه dx-سی دی كشتی كج-سفارش كشتی كج-خرید پستی كشتی كج-مسابقات اندر تیكر- جدیدترین اخبار كشتی كج-مسابقات باتیستا-عكسهای جان سینا-جدیدترین اخبار سایت -پوستر تمام پی پی وی های کشتی کج از قدیم تا جدید-برای خرید بازی کشتی کج SmacdownVSRAWروی خرید پستی کلیک کنید (1DVD) ... آهنگ های راک · گریت کالی در برابر ترییپل اچ · اخبارSmack Down · عکس های شان مایکل -"دانلود کشتی کج استون کلد-دانلود كشتی كج. فروشگاه كشتی كج. همه چیز از كشتی كج. مسابقات كشتی كج. ... عكس اندرتیكر عكس ری مستریو رندی اورتون استون كلد ادج جان سینا راك باتیستا هوگان -اخبار کشتی کج-عکسهای کشتی کج-دانلود کشتی - اخبار کشتی کج-عکسهای کشتی کج-دانلود کشتی. ... استون کلد تریپل اچ باتیستا مت هاردی جف هاردی شاون مایکلز ری میستریو-دانلود كشتی كج. فروشگاه كشتی كج. همه چیز از كشتی كج. مسابقات كشتی كج. كشتی كج. بت فونیكس-گلچین حرفه ای مسابقات استون کلد قیمت : ۳هزار-عکس گلبرگ عکس براک لسنر - عکس بیگ شو - عکس ری مستریو - عکس راک - عکس استون کلد-تیشرت کشتی کج - تیشرت ورزشی - مسابقات رزمی - دانلود گل - دانلود مسابقه-دانلود بهترین مسابقات کشتی کچ-تیشرت کشتی کج - تیشرت ورزشی - مسابقات رزمی - دانلود گل - دانلود مسابقه كشتی كج -حضور آندرتیکر و کورت آنگل و جی بی ال و استون کلد استیو آستن-اخبار و دانلود کشتی کج ایران و جهان - بیوگرافی -اخبار و دانلود کشتی کج ایران و جهان - بیوگرافی- خرید مجموعه ی بهترین مسابقات آندرتیكر-دانلود مسابقه کشتی کج the rock با kane با کیفیت HD DVD- عکس کشتی کج-خرید مجموعه ی بهترین مسابقات آندرتیكر-فروش دی وی دی کشتی کج-فروش ارزان سیدی کشتی کج-فروش فیلم کشتی کج.خرید بازی کشتی کج 2009.مسابقه باتیستا.مسابقه اندر تیکر.دانلود کشتی کج.خرید اینترنتی کشتی کج.فروش پستی سیدی کشتی کج.خرید دی وی دی کشتی کج.فروش ارزان کشتی کج.فروش اینترنتی سیدی کشتی کج.كج،فروش پستی دی وی دی کشتی کج خرید پستی تی شرت پوستر كشتی كج،خرید اینترنتی سی دی کامل لیگ کشتی کج هوم ویدئوی كشتی كج،كمربند كشتی كج،عروسكهای كشتی كج كاران و رینگ كشتی كج خرید كشتی كج-فروش پستی کشتی کج فروش سی دی های کشتی کج کشتی کج فیلم سی دی كشتی كج-سفارش كشتی كج-خرید كشتی كج کشتی کج زنان عکس کشتی کج دانلود کشتی کج زنان دانلود مسابقات کشتی کج فروش کشتی کج فیلم کشتی کج زنان دانلود اهنگ کشتی کج خرید دی وی دی کشتی کج دانلود كلیپ كشتی كج زنان خرید پستی كشتی كج-مسابقات اندر تیكر-جدیدترین خرید پستی سیدی كشتی كج،دانلود آهنگ ورودی دانلود فروشگاه کشتی کج- فروشگاه اینترنتی کشتی کج - فروشگاه سی دی - فروشگاه اینترنتی - عکس دی ایکس - عکس جف هاردی - عکس جان سینا - عکسهای جان سینا -دانلود کشتی کج -دانلود کشتی کج با حجم کم آهنگ  بازی جان سینا - عکس اندرتیکر- فروش سی دی کشتی کج -عکس رندی اورتون -عکسهای ترپل اچ - خرید سیدی- خرید سی دی کشتی کج - فروش سی دی کشتی کج - حراج محصولات - رایگان - فروش سیدی کشتی کج.فروش سی دی کشتی کج باارزان ترین قیمت ممکن- فروشگاه کشتی کج-عکس-یک عالمه عکس- خرید سی دی کشتی کج - فروش سی دی کشتی کج - حراج محصولات - رایگان - فروش سیدی کشتی کج--فروش سی دی کشتی کج باارزان فروشگاه كشتی كج -خرید كشتی كج- فروش كشتی كج- دانلود كشتی كج- عكس كشتی كج-فروشگاه کشتی کج-خرید کشتی کج-فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج- بازی جان سینا - عکس اندرتیکر- فروش سی دی کشتی کج -فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج-فروش تی شرت کشتی کج-فروش کشتی کج ۲۰۰۸-فروش مسابقات کشتی کج-فروش پستی کشتی کج-فروش بازی کشتی کج-فروش کشتی کج جان سینا-فروش مسابقه باتیستا-فروش کشتی کج اندرتیکر-فروش کشتی کج فروش کمربند کشتی کج-فروش کشتی کج ارزان-فروش دی وی دی کشتی کج ارزان-عکس رندی اورتون -عکسهای ترپل اچ - خرید سیدی- خرید سی دی کشتی کج - فروش سی دی کشتی کج - حراج محصولات - رایگان - فروش سیدی کشتی کج--فروش سی دی کشتی کج باارزان ترین قیمت ممکن- فروشگاه کشتی کج-فروشگاه كشتی كج -خرید كشتی كج- فروش كشتی كج- دانلود كشتی كج- عكس كشتی كج-فروشگاه کشتی کج-خرید کشتی کج-فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج- بازی جان سینا - عکس اندرتیکر- فروش سی دی کشتی کج -فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج-فروش تی شرت کشتی کج-فروش کشتی کج ۲۰۰۸-فروش مسابقات کشتی کج-فروش پستی کشتی کج-فروش بازی کشتی کج-فروش کشتی کج جان سینا-فروش مسابقه باتیستا-فروش کشتی کج اندرتیکر-فروش کشتی کج زنان و عکس زنان-فروش کمربند کشتی کج-فروش کشتی کج ارزان-فروش دی وی دی کشتی کج ارزان-عکس رندی اورتون -عکسهای ترپل اچ - خرید سیدی- خرید سی دی کشتی کج - فروش سی دی کشتی کج - حراج محصولات - رایگان - فروش سیدی کشتی کج--فروش سی دی کشتی کج باارزان ترین قیمت ممکن- خرید سی دی كشتی كج-خرید دی وی دی كشتی كج-خرید پستی كشتی كج-كلیپ كشتی کشتی کج کاران mp3فروشگاه كشتی كج -فروش کشتی کج-خرید كشتی كج- فروش كشتی كج- دانلود كشتی كج- عكس كشتی كج-فروشگاه کشتی کج-خرید کشتی کج-فروش کشتی کج-فروش کشتی کج- بازی جان سینا - عکس اندرتیکر- فروش سی دی کشتی کج -فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج-فروش تی شرت کشتی کج-فروش کشتی کج ۲۰۰۸-فروش مسابقات کشتی کج-فروش پستی کشتی کج-فروش بازی کشتی کج-فروش کشتی کج جان سینا-فروش مسابقه باتیستا--فروش کشتی کج -فروش کمربند کشتی کج-فروش کشتی کج ارزان-فروش دی وی دی کشتی کج ارزان-عکس رندی اورتون -عکسهای ترپل اچ - خرید سیدی- خرید سی دی کشتی کج - فروش سی دی کشتی کج - حراج محصولات - رایگان - فروش سیدی کشتی کج--فروش سی دی کشتی کج باارزان ترین قیمت ممکن- فروشگاه کشتی کج-فروشگاه كشتی كج -خرید كشتی كج- فروش كشتی كج- دانلود كشتی كج- عكس كشتی كج-فروشگاه کشتی کج-خرید کشتی کج-فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج-  بازی جان سینا - عکس اندرتیکر- فروش سی دی کشتی کج -فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج-فروش تی شرت کشتی کج-فروش کشتی کج ۲۰۰۸-فروش مسابقات کشتی کج-فروش پستی کشتی کج-فروش بازی کشتی کج-فروش کشتی کج جان سینا-فروش مسابقه باتیستا-فروش کشتی کج اندرتیکر-فروش کشتی کج وعکس -فروش کمربند کشتی کج-فروش کشتی کج ارزان-فروش دی وی دی کشتی کج ارزان-عکس رندی اورتون -عکسهای ترپل اچ - خرید سیدی- خرید سی دی کشتی کج - فروش سی دی کشتی کج - حراج محصولات - رایگان - فروش سیدی کشتی کج--فروش سی دی کشتی کج باارزان فروشگاه كشتی كج -خرید كشتی كج- فروش كشتی كج- دانلود كشتی كج- عكس كشتی كج-فروشگاه کشتی کج-خرید کشتی کج-فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج-  بازی جان سینا - عکس اندرتیکر- فروش سی دی کشتی کج -فروش کشتی کج-فروش سیدی کشتی کج-فروش تی شرت کشتی کج-فروش کشتی کج ۲۰۰۸-فروش مسابقات کشتی کج-فروش پستی کشتی کج-فروش بازی کشتی کج-فروش کشتی کج جان سینا-فروش مسابقه باتیستا-فروش کشتی کج اندرتیکر-فروش کشتی کج-فروش کمربند کشتی کج-فروش کشتی کج ارزان-فروش دی وی دی کشتی کج ارزان-عکس رندی اورتون -عکسهای ترپل اچ - خرید سیدی- خرید سی دی کشتی کج - فروش سی دی کشتی کج - حراج محصولات - رایگان - فروش سیدی کشتی کج--فروش سی دی کشتی کج باارزان ترین قیمت.دی وی دی کشتی کج.فروش ارزان کشتی کج.فروش اینترنتی سیدی کشتی کجنوشته شده توسط منصور عسگری در پنجشنبه 21 خرداد 1388 و ساعت 11:52 ب.ظ [+] | نظرات ()
»» فروش مسابقات سال 2009-فروش د بش 2009»» فروش مسابقات کشتی کج 2009»» WWE Raw 2009.06.08 Results اخبار راو به تاریخ 8 ژوئن 2009»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد.فروش مسابقات سال 2009»» WWE Superstars Results - June. 04 , 2009 نتایج سوپراستارز به تاریخ 4 ژوئن 2009»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد-فروش مسابقات سال 2009»» فروش مسابقات سال 2008»» فروش هوم ویدئوی کشتی کج-خرید پستی هوم ویدئوی کشتی کج»» خرید پستی مسابقات کشتی کج فروش کشتی کج»» Smackdown! Results - May 01 , 2009 نتایج اسمکدان این هفته»» Smackdown! Results - April 24 , 2009»» جدیدترین محصولات كشتی كج به فروشگاه افزوده شد»» Smackdown Results - April 10 , 2009 نتایج اسمكدان این هفته»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد»» RAW Results - March 23 , 2009 اخبار و نتایج راو این هفته»» اخبار كشتی كج-نتایج راو این هفته»» Smackown Results - March 6th , 2009 نتایج اسمکدان این هفته»» John Cena's Wrestlemania Opponent & More»» Four Entrance Videos»» ECW on Sci-Fi Results - March 3th , 2009»» A The In The Life Of John Cena & More»» اخبار راو این هفته»» Sheik Abdul Bashir 's Wedding Photos :: RARE»» Katie Lea Burchill | Dark Angel»» Smackdown Results - Feb. 27 , 2009 اخبار کشتی کج-نتایج و اخبار اسمکدان این هفته»» ECW on Sci-Fi Results - Feb. 24 , 2009 اخبار کشتی کج-نتایج ای سی دبلیو این هفته»» RAW Results - Feb. 23 , 2009 اخبار کشتی کج-نتایج راو این هفته»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد»» Kane vs. Chris Jericho | Armageddon 2000»» Smackdown Results - Feb. 20 , 2009

فروشگاه کشتی کج ایران IRANWWESHOP.COM