تبلیغات
فروشگاه کشتی کج خرید پستی کشتی کج هر پی پی وی 600 تومان - No Way Out 2008 Matches

به فروشگاه كشتی كج خوش امدید.برای خرید پستی سیدی كشتی كج،فروش پستی دی وی دی کشتی کج-مسابقات هفتگی كشتی كج،تی شرت كشتی كج،فروش پستی دی وی دی کشتی کج خرید پستی تی شرت پوستر كشتی كج،خرید اینترنتی سی دی کامل لیگ کشتی کج هوم ویدئوی كشتی كج،كمربند كشتی كج،عروسكهای كشتی كج كاران و رینگ كشتی كج با شماره های زیر تماس برقرار كنید.

جهت خرید مسابقات كشتی كج با شماره های
Tel 1: 0936 617 1752
Tel 2: 0919 327 2258
تماس بگیرید
پاسخگوی تماس شما: منصور عسگری
شماره حساب: SH: 0206121947009 سپهر صادرات دارنده
حساب: منصور عسگری
شماره انتقال وجه: SH: 6037691067792341

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت بازدیدكنندگان محترم این وبسایت.

طبق روال معمول به مناسبت برگزاری نزدیك ترین پی پی وی یعنی نو وی آوت 2009 ، ما اینبار نو وی آوت 2008 رو به صورت كامل و برای اولین بار (در این وب) در شش لینك با فرمت های رار براتون آماده ی دانلود كردیم. امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیره. توضیحات خیلی كوتاه و مختصری از نو وی آوت 2008 میدم و سپس به معرفی بازی ها و دریافت فایل ها میپردازیم. هفدهم فوریه ی سال 2008 زمان برگزاری یكی از زیباترین پی پی وی های دبلیو دبلیو ای در این سال بود. در شهر لاس وگاس ، ایالت نوادا و ورزشگاه توماس اند ماك سنتر نو وی آوت 2008 در حضور نزدیك به پانزده هزار نفر (15.120) در ساعت پنج عصر برگزار شد و تا ساعت 8 شب به طور انجامید. سال 2008 سالی بود كه دیگه در اون مسابقات نیویرز رولوشن برگزار نشد و به همین دلیل مسابقه ی جذاب و زیبای المینیشن چمبر برای اولین بار به نو وی آوت منتقل شد و همین انتقال موجب شد تا از این پس همه ی طرفداران مسابقات المینیشن چمبر رو نماد نو وی آوت بنامند. همینطور برای اولین بار در یك شب دو مسابقه ی المیشین چمبر مچ به انجام رسید و این خودش به جذابیت پی پی وی افزود. در این شب یك دارك مچ هم به انجام رسید كه به روی ایر نرفت و طی اون كین تونست بر حریف خودش شلتون بنجامین غلبه كنه. من در پایین ابتدا توضیحات كلی در رابطه با فایل های ویدیویی رو میدم و سپس با معرفی بازی ها لینك ها رو قرار میدم.

» توضیحات:

فرمت فایل ها: AVI | كیفیت تصویر ویدیو ها: 440kbps | ریزولوشن: 480 در 272 پیكسل (HD)

كیفیت صدا ویدیو ها: 64kbps

----------------------------------------

نام رخداد: نو وی آوت

تاریخ برگزاری: هفدهم فوریه ی سال 2008

محل برگزاری: لاس وگاس ، نوادا

 عكس های نو وی آوت 2008 (شامل 100 عكس) :: لینك دانلود | حجم: MB 8.61
 

همونطور كه خدمتتون عرض كردم ما این پی پی وی رو به صورت كامل (به همراه پرومو ها ، پرویو ها و...) براتون آماده ی دانلود كردیم. این پی پی وی در مجموع در سه فایل ویدیویی با فرمت AVI آماده شده كه هر یك از این فایل ها در دو فایل با فرمت رار آماده شده و با برای دریافت هر یك از این سه قسمت میبایست هر دو فایل رار مربوط به اون قسمت رو دانلود كنید.

مسابقات پارت اول :: مسابقه ی قهرمانی ای سی دبلیو ،‌ قهرمان ای سی دبلیو چاوو گررو در برابر سی ام پانك

                            :: مسابقه ی نامبر وان كنتندر برای تصاحب عنوان قهرمانی سنگین وزن (المینیشن چمبر اسمكدان)

مسابقه ی اول : سی ام پانك تونسته بود در سال 2007 با شكست جان مورسن قهرمانی ای سی دبلیو رو از آن خودش كنه. چند ماه بعد در سال 2008 چاوو گررو تونست این قهرمانی رو به هر شكلی كه شده از سی ام پانك بگیره (و به ای سی دبلیو روستر بپیونده). سی ام پانك درخواست بازی ریمچ میكنه و منجر ای سی دبلیو هم مسابقه ای رو ترتیب میده كه در صورت برنده شدن پانك ، اون میتونه یك ریمچ در نو وی آوت داشته باشه. پانك اون مسابقه رو میتونه با پیروزی پشت سر بذاره و بدین ترتیب یك مسابقه بر سر قهرمانی ای سی دبلیو بین قهرمان ای سی دبلیو چاوو گررو و چلنجرش سی ام پانك به ثبت میرسه.

مسابقه ی دوم : ادج كه در آرماگدون 2007 تونسته بود قهرمانی سنگین وزن رو از آن خودش كنه بعد از قهرمانیش با ری میستریو طی دو ماه دو به رو شد و آخرین مسابقه ی اون ها هم در همین نو وی آوت بود اما ری دیگه شانسی برای كسب عنوان قهرمانی در رسلمنیا نداشت و حریف قهرمان سنگین وزن در رسلمنیا باید در مسابقه ی المینیشن چمبر اسمكدان و در نو وی آوت بین باتیستا ، آندرتیكر ، بیگ ددی وی ، گریت كالی ، ام وی پی و فینلی انتخاب میشد. بدین ترتیب یك مسابقه ی المینیشن چمبر در نو وی آوت بین این شش سوپراستار قدر برگزار شد و برنده ی این بازی در رسلمنیا 24 به مصاف قهرمان سنگین وزن میرفت. البته قسمتی از این بازی در پارت اول و قسمتیش هم در پارت دوم قرار داره.

» توضیحات فایل ویدیویی : مدت زمان: 59 دقیقه | حجم: MB 185

 دریافت قسمت اول این پارت :: لینك دانلود | حجم: MB 95.7

 دریافت قسمت دوم این پارت :: لینك دانلود | حجم: MB 85.6

----------------------------------------

مسابقات پارت دوم :: مسابقه ی كریر تریتنینگ ، ریك فلیر در برابر میستر كندی

                             :: مسابقه ی قهرمانی سنگین وزن ، قهرمان سنگین وزن ادج در برابر ری میستریو

مسابقه ی سوم : ریك فلیر تونسته بود در رویال رامبل 2008 با شكست ام وی پی اولین كریر تریتنینگ مچ خودش رو در پی پی وی با پیروزی پشت سر بذاره و جایگاه خودش رو در دبلیو دبلیو ای حفظ كنه. این بار حریف ریك فلیر شخصی به نسبت قدرتمند تر از ام وی پی انتخاب شده بود. میستر كندی كسی بود كه مامور بازنشسته گردن ریك فلیر در نو وی آوت 2008 بود و ریك فلیر باید برای حفظ موقعیت خودش كندی رو در این پی پی وی شكست میداد و در صورت باخت مجبور به ترك دبلیو دبلیو ای (و كلا حرفه ی كشتی) بود.

مسابقه ی چهارم : همونطور كه پیش از این هم گفتم ، ادج در آرماگدون 2007 تونسته بود با شكست آندرتیكر و باتیستا قهرمانی سنگین وزن رو از آن خودش كنه. قبل از برگزاری رویال رامبل یك تورنمنت بیت د كلاك برگزار شد و ری میستریو تونست با پیروزی در این تورنمنت جواز حضور در برابر ادج و بازی بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن در رویال رامبل 2008 رو كسب كنه اما به دلیل دخالت ویكی گررو در اون بازی ری نتونست برنده ی اون مسابقه بشه و ادج تونست قهرمانی خودش رو حفظ كنه. بعد از این اتفاق یك ریمچ بین این دو سوپراستار در نو وی آوت 2008 به ثبت رسید اما باز هم یك مشكل بر سر راه ری برای كسب این عنوان بود و اون هم مصدومیت اون در ناحیه ی دست راست بود. به هر حال ری با وجود مصدومیت نه چندان سبكش حاضر به انجام این بازی شد و این دو سوپراستار در نو وی آوت 2008 در یك ریمچ بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان با هم مبارزه كردند.

» توضیحات فایل ویدیویی : مدت زمان: 1 ساعت | حجم: MB 189

 دریافت قسمت اول این پارت :: لینك دانلود | حجم: MB 95.7

 دریافت قسمت دوم این پارت :: لینك دانلود | حجم: MB 90.4

----------------------------------------

مسابقات پارت سوم :: مسابقه ی قهرمانی دبلیو دبلیو ای ، قهرمان دبلیو دبلیو ای رندی اورتن در برابر جان سینا

                               :: مسابقه ی نامبر وان كنتندر برای كسب عنوان قهرمانی دبلیو دبلیو ای (المینیشن چمبر راء)

مسابقه ی پنجم : جان سینا با بازگشتش در رویال رامبل 2008 و قهرمانیش ، همه ی طرفداران دبلیو دبلیو ای رو متحیر كرد و هیچ كس فكرش رو هم نمیكرد كه سینا در این پی پی وی و تنها بعد از گذشت چهار ماه به میادین بازگرده اما سینا برگشت و در رامبل مچ پیروز شد. سینا خواست كه با استفاده از امتیاز قهرمانی خودش در رامبل ، شانسش رو برای كسب عنوان قهرمانی در نو وی آوت امتحان كنه. از طرفی رندی اورتن هم كسی بود كه قهرمانی سینا رو به واسطه ی مصدومیتش و با شكست تریپل اچ تونسته بود از آن خودش كنه. اورتن پیش از این هرگز نتونسته بود جان سینا در رو یك تایتل مچ پین فال كنه و پیروز بشه. قسمتی از این بازی در پارت دوم و قسمتیش هم در همین پارت یعنی پارت سوم قرار داره.

مسابقه ی ششم : بعد از اینكه جان سینا درخواست رویارویی با رندی اورتن در نو وی آوت 2008 رو كرد ، تصمیم بر این شد كه یك المینیشن چمبر مچ هم برای انتخاب حریف قهرمان دبلیو دبلیو ای در رسلمنیا 24 به انجام برسه و با این دقت كه سوپراستار های این بازی همگی از برند راء بودند. در این بازی شش تن از برترین سوپراستار های راء یعنی تریپل اچ ، جف هاردی ، كریس جریكو ، شان مایكلز ، اوماگا و جی بی ال حضور داشتند. این بازی نسبت به المینیشن چمبر اسمكدان از جذابیت بیشتری بخوردار بود و اون هم به خاط حضور سوپراستار های قدری همچون این شش سوپراستار در این بازی بود. برنده ی این مسابقه در رسلمنیا 24 و در مین ایونت راء به مصاف قهرمان دبلیو دبلیو ای میرفت و شانس خودش رو برای كسب این عنوان امتحان میكرد.

» توضیحات فایل ویدیویی : مدت زمان: 54 دقیقه | حجم: MB 170

 دریافت قسمت اول این پارت :: لینك دانلود | حجم: MB 95.7

 دریافت قسمت دوم این پارت :: لینك دانلود | حجم: MB 71.7
 

  • عكس های مسابقات این پی پی وی:

 عكس های مسابقه ی قهرمانی ای سی دبلیو (شامل 10 عكس) :: لینك دانلود

 عكس های مسابقه ی المینیشن چمبر اسمكدان/ای سی دبلیو (شامل 18 عكس) :: لینك دانلود

 عكس های مسابقه ی ریك فلیر و میستر كندی (شامل 8 عكس) :: لینك دانلود

 عكس های مسابقه ی قهرمانی سنگین وزن جهان (شامل 14 عكس) :: لینك دانلود

 عكس های مسابقه ی قهرمانی دبلیو دبلیو ای (شامل 14 عكس) :: لینك دانلود

 عكس های مسابقه ی المینیشن چمبر راء (شامل 19 عكس) :: لینك دانلود

 عكس های بازگشت بیگ شو (شامل 17 عكس) :: لینك دانلود

*توجه فروش ویژه نو وی ات ۲۰۰۹ توجه*

برای خرید پستی نو وی ات ۲۰۰۹ با شمارههای:

tel1: 0936 617 17 52

tel2:0919 327 22 58

تماس بگیرید.

پاسخگوی تماس شما: منصور عسگری 
 
شماره حساب جهت پرداخت وجه:

انتقال وجه

شماره حساب

نوع حساب

SH: 6037691067792341

SH: 0206121947009

سپهر صادرات

 
صاحب حساب : منصور عسگری

 
 
 


نوشته شده توسط منصور عسگری در پنجشنبه 1 اسفند 1387 و ساعت 08:16 ق.ظ [+] | نظرات ()
»» فروش مسابقات سال 2009-فروش د بش 2009»» فروش مسابقات کشتی کج 2009»» WWE Raw 2009.06.08 Results اخبار راو به تاریخ 8 ژوئن 2009»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد.فروش مسابقات سال 2009»» WWE Superstars Results - June. 04 , 2009 نتایج سوپراستارز به تاریخ 4 ژوئن 2009»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد-فروش مسابقات سال 2009»» فروش مسابقات سال 2008»» فروش هوم ویدئوی کشتی کج-خرید پستی هوم ویدئوی کشتی کج»» خرید پستی مسابقات کشتی کج فروش کشتی کج»» Smackdown! Results - May 01 , 2009 نتایج اسمکدان این هفته»» Smackdown! Results - April 24 , 2009»» جدیدترین محصولات كشتی كج به فروشگاه افزوده شد»» Smackdown Results - April 10 , 2009 نتایج اسمكدان این هفته»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد»» RAW Results - March 23 , 2009 اخبار و نتایج راو این هفته»» اخبار كشتی كج-نتایج راو این هفته»» Smackown Results - March 6th , 2009 نتایج اسمکدان این هفته»» John Cena's Wrestlemania Opponent & More»» Four Entrance Videos»» ECW on Sci-Fi Results - March 3th , 2009»» A The In The Life Of John Cena & More»» اخبار راو این هفته»» Sheik Abdul Bashir 's Wedding Photos :: RARE»» Katie Lea Burchill | Dark Angel»» Smackdown Results - Feb. 27 , 2009 اخبار کشتی کج-نتایج و اخبار اسمکدان این هفته»» ECW on Sci-Fi Results - Feb. 24 , 2009 اخبار کشتی کج-نتایج ای سی دبلیو این هفته»» RAW Results - Feb. 23 , 2009 اخبار کشتی کج-نتایج راو این هفته»» جدیدترین محصولات کشتی کج به فروشگاه افزوده شد»» Kane vs. Chris Jericho | Armageddon 2000»» Smackdown Results - Feb. 20 , 2009

فروشگاه کشتی کج ایران IRANWWESHOP.COM